Většina z mých posluchačů a čtenářů zná můj konzistentní, pro mnohé stále ještě radikální názor na současnou situaci. Více o mém náhledu na současnou situaci v Epizodě č..10 mého Podcastu Moje cesta.
Více o mém náhledu na současnou situaci v Epizodě č..10 mého Podcastu Moje cesta
Můj názor na medicínu, vědu, školství a politiku.
Na jako přes kopírák zfanatizovanou skupinu lidí, šikanující ostatní.
Skupinu členů "Cov!dové sekty", kde všichni jako podle šablony jednají nápadně stejně.
Terorizují naše děti v indoktrinačních zařízeních, které už dávno nejsou školami.
Vynucují si na nás povinné nesmyslné (základnímu zdravému rozumu odporující) tzv. testování proti (ne)existujícímu viru. Viru tak neviditelnému a nebezpečnému, že jej ještě nikdo do této doby nevyseparoval a jasně nedefinoval (Kochovy postuláty).
Viru, který si za pomoci různých jásalíků z mainstreamových medií a do sebe zahleděných bádalíků a.k.a. pseudovědců - egomaniaků donekonečna opakujících
vymyšlená dogmata, vybírá pomalu ale jistě své oběti.
Tzv. viru a s ním související (ne)moci Cov!d-19, která si pomalu, ale jistě zotročuje svět.
To co se děje je očividné, ale o tom dnes nechci psát.
Chtěl bych dnes psát o něčem, o čem nepíšou ostatní.
A některým dokonce i tato očividná tyranie vyhovuje.
Mnohdy nevědomým, zaslepeným a zahleděným do svého falešného Já.
Vyděšeným a vystrašeným k smrti z neexistující pandemie, neexistujícího viru, nemoci a pandemií, která ani žádnou "terminus-technikus pandemií není" a ani nemůže být.
Nesplňuje totiž ani základní podmínku epidemie t.j. počet nakažených vs. určitý počet obyvatelstva. (u nás poměrově cca 1.6-1.8 tis. nemocných ku 100tis. obyvatel).
Nemá smysl jim nic říkat, přesvědčovat je.
Je to zbytečné.
Svoji budoucnost a osud si již tato skupina vybrala.
My můžeme být jenom zvoncem zvonícím poslušné ovci na jejím krku, upozorňujícím ji na to, že je součástí stáda, které se bojí vlka, ale žije jenom proto, aby ji jednou "snědl její Pastýř".
To snad nemůže být pravda, že by to ti naši "Mocní" s námi mysleli tak špatně?
Většina z nich se i na chvíli (pod tlakem vábivých lží a nepravd) většinou podvolila zrůdnosti a nátlaku systému a pořád ještě čeká jak se situace vyvine.
Vadí jí nátlak, rozdělení společnosti a indoktrinace dětí, či koerze v zaměstnání.
Tato velká skupina prozatím drží a čeká co se budě dít.
Milujeme totiž vlastní svobodu, slušnost a otevřené vztahy jeden k druhému a spolu soužití bez hranic a omezení.
Nenosíme roušky, netestujeme se a máme zdrženlivý přístup k různým druhům nevyzkoušených, neověřených a neschválených genových terapií. (můj názor na tzv. vakcinaci v Epizodě č.2 mého Podcastu Moje cesta®)
My jako jedni z mála jsme se nepodvolili této dobře propracované a organizované chobotnici, usurpující si práva omezovat to základní.
A tím je svoboda.
Nejsme a nikdy nebudeme posluhovači žádného zrůdného manipulativního systému.
Neohneme svoje záda a ani se nenecháme uplatit pár drobnými, či různými možnostmi jako je tzv. volné cestování, návštěvy Cov!dových restaurací či jiných VIP představení.
Už třeba jenom proto, abychom na tuto do nebe volající nespravedlnost poukazovali.
Každý z nás svým svojským způsobem.
A nechali si lidi pomalu rozpomenout na ne tak dávnou minulost a zvěrstva páchaná pod rouškou demokracie a bezpečnosti různými fašistickými, komunistickými nebo jinak převlečenými režimy.
Věříme, že spravedlnost existuje a že lidi se postupně probudí.
Nebude to hned, ale stane se to, tak jak je to nanejvýš zřejmé v posledních dnech.
A tím je pokračování ve vytrvalé osvětě našich kamarádů, sousedů, spoluobčanů.
Být příkladem všem lidem, tak jako se o to snažím i já každý boží den, např. mým příběhem Spontánního uzdravení z rakoviny.
Pro mnohé trnem v oku.
Proti všem prognózám bádalíků a jásalíků z okruhu (nejenom) bílých plášťů.
Být příkladem a ukázat všem, kdo o to mají zájem, že to jde i jinak.
A tak to platí i v současné době.
Nesvolit a nikdy nevolit líbivé obličeje pokřivených charakterů politiků.
A třeba jenom hodit hlas někomu, kdo je byť osamocen, schopen se postavit proti očividné přesile.
Máme takové politiky mezi námi.
Je jich málo jako šafránu, ale jsou mezi námi.
Bohužel je přes naši mlhu zaslepenosti do sebe, všude přítomné manipulace a každodenních povinností někdy nevidíme.
A to nejdůležitější nakonec.
Společnosti svobodných lidí, pro které je svoboda nade vše.
Pro které kupčení s odpustky, segregaci lidí a různými tzv. výhodami lidí první kategorie je stejně nechutné jako dělení společnosti na lepší a horší, očkované a nenaočkované.
Tiše a v poklidu volám po vytvoření "ostrůvků pozitivní deviace", komunit stejně smýšlejících lidí, sdílejících své osobní příběhy a podporujících se navzájem.
Komunity propojených "open-minded" lidí, kteří milují nejenom své nejbližší, respektují sami sebe, ale i stejnou láskou vnímají všechny své bližní.
A to nejenom z pohledu spirituálního, ale i lidského.
Podobně smýšlející lidí, kteří pochopili, že na virtuálním světě mainstreamovým mediích nám "pšenka dlouhodobě nepokvete", že naše setrvání je tam pouze dočasné do doby než moloch cenzury zjistí ohromný dosah, energii a sílu každého z nás.
A proto třeba tito si navzájem podobní lidé nesledují televizi, neposlouchají rádio a přecházejí na jiné svobodné sociální platformy.
Tak, aby mohli nejenom svobodně žít, ale i svobodně komunikovat.
Bez cenzury a jakýchkoliv omezení.
Vím, že si pokládáte následující otázku.
Ano, bude to nelehké.
Ale i přesto, mnozí z nás raději vezmou děti z indoktrinačních a nelidských zařízení a.k.a. současných škol, než aby jim vymývali mozky zbabělí ředitele a jim posluhující učitelé, potichu přihlížející a plnící příkazy a zvůli tyranské menšiny.
Někteří z nás budou muset opustit zaměstnání, kde je tupí a do sebe zahledění akcionáři a ředitelé firem nutí k nesmyslnému testování. Ba do konce nelegálním tlakem je nutí k vakcinaci, která vlastně ani vakcinací není.
Někteří z nás budou muset opustit své drahé, protože to už jinak nepůjde s jejich blízkými, zhypnotizovanými líbivou politikou manipulativních vlků hrajících si na ochranitelské beránky.
Někoho to může stát i rozum, náhlým probuzením ze snu virtuální reality, kterou si vytváříme sami svým strachem a obavami.
Byl jsem taky Tomou Hluchoněmcem z filmu Tajemný hrad v Karpatech. Zahleděným sám do sebe až mne z mého falešného snu vysvobodila pro mnohé ta strašná a pořád ještě většinou nepochopená nemoc - rakovina. Do teď pro mnohé zní strašidelně, když říkám, že mi rakovina zachránila život.
Bylo to probuzení jednoduché? Nebylo.
Ale jsem mu vděčný, protože jsem si začal konečně vážit života, své rodiny a svých bližních.
Jsem zdravější, spokojenější a vyrovnanější než jsem byl kdy před tím.
Rebelům (pro mnohé dočasně nepochopeným) bojujícím za svobodu vlastní, ale i vaši a ničím nenahraditelné zdraví, vážících si vlastního pravého Já.
Bojovníkům proti kolektivnímu nevědomí, které neviditelně svírá většinu z nás.
Vím, že je to mnohdy nesnesitelný a svíravý pocit.
Sám jsem si jej zažil.
Tak zní jeden z mých hashtagů, které používám při mých postech a diskuzích na všech stále ještě dostupných sociálních mediích a platformách.
Nemějte strach, vykročte hrdě vpřed a obklopte se svými spřízněnými Dušemi.
Je to neuvěřitelně uvolňující pocit.
Začněte si znovu užívat svého života a ne jenom přežívat. A věřte, že ta uměle vyfabrikovaná bublina Cov!d-19 (stejně jako bublina zvaná rakovina) brzy praskne.
A vy budete, na rozdíl od jiných, kteří už bohužel nebudou mezi námi u toho. Hrdí, pyšní na sebe a obklopeni lidmi, kteří Vás mají rádi jací jste.
Samozřejmě je a věřte mi, že za ni stojí žít.
A někdy taky zemřít.
Stačí se jenom zaregistrovat na edukativním webu www.Mojecesta.org nebo www.Spontanniuzdraveni.cz.
Získáte tím spoustu užitečných informací (další e-Brožury, edukativní videa a audia atd.) o zdraví, uzdravení z rakoviny a jiných tzv. nevyléčitelných nemocí na jednom místě!
To jsou základní atributy zdravého, spokojeného a naplněného života každého z nás.
Bohužel jsme postupně v době, které jsme si pod nátlakem manipulativních médií a svého lapeného falešného Já zvykli říkat doba "Koronavirová".
Doby plné strachu obav, manipulace, polopravd a koerze.
Tento stav Bytí je pro každého vědomého člena naší Společnosti dlouhodobě neudržitelný.
Člověk není nastavený na to žít uzavřený do svého sobeckého Já, bez sociálního kontaktu se svými nejbližšími, užívajíc si pouze "výdobytků materialistického světa", postupně mu mizícího mezi prsty.
Proto je nejvyšší čas na změnu.
Je čas na vytvoření PARALELNÍ SPOLEČNOSTI.
Společnosti svobodných lidí, pro které je svoboda, radost ze života a upřímné vztahy se svými bližními nade vše.
Pavel Vojtek
Svobodný člověk